Hakkımızda

Kaliteli ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

 
KoçStil ofis mobilyaları, kaliteyi ve iş ahlakını prensip olarak benimsemiş, müşterileri ilişkilerinde daima duyarlı profesyonel hizmet anlayışı ile 15 yılı aşkın bir süredir istanbulda, konferans koltuğu sektöründe hizmet vermeye devam etmekte. Sağlam referans listesi ile ÇELİK RANZALARDA' marka haline gelen KOÇSTİL OFİS MOBİLYALARI, dünya markası olma yolunda hızla ilerlemekte.

Doğaya Saygı, Ekolojik Değerelere Duyarlı

 
İhracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra KOÇSTİL OFİS MOBİLYALARI ÇELİK RANZALARDA  içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Çevreci Bir Ekip Çalışması

 
Müşteri memnuniyetini esas alan KOÇSTİL OFİS MOBİLYALARI, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir. 
ÇELİK RANZALARDA, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Misyonumuz & Vizyonumuz

 
Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktır.
15 Yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.